Blog Sakinleri

22 Eylül 2012 Cumartesi

Marbella Eyeliner Pen


 Yukarıdaki ,ucu biraz daha kalın eyeliner pen.Sürümü oldukça kolay ama iyice kurumasını beklemezseniz biraz renk veriyor göz kapağınıza.İyice kuruduğundan emin olduktan sonra görüntüsüne laf yok.

Ürünün 6aydan 1 yıla kadar kullanım vaad etmesi çok güzel.Kalın uç, keçeli kalem kıvamında,rahatlıkla kalın ve ince kuyruk yapabiliyorsunuz.Kirpik diplerini uğraşmadan doldurabiliyorsunuz.

İnce olan yani Marbella G-type eyeliner pen,tam usta işi.Hayal gücünüze göre istediğiniz modelleri oluşturabilirsiniz.


(Bknz netten görsel )  :)

Hafif yan tutunca istediğiniz kalınlığı ayarlayabiliyorsunuz ama kirpik diplerini doldurmak için ustalık lazım.Eyeliner kullanmaya yeni başlayanlar için zorlayıcı olabilir.Kalın uç tercih etmeleri daha iyi olacaktır.
                   
Yukarıda kalın uçlu yani eyeliner pen,aşağıda g-type eyeliner pen ile yazdığım yazıları görebilirsiniz.Böylece kalınlığını,kıvamını daha net anlamış olacaksınız.Renk verme konusunda başarılı ürünler.Kurumasını bir kaç saniye beklerseniz bulaşma,akma yapmıyor.Suya dayanıklı değil,su gördün mü akıveriyor :)

Online satışları da mevcut.Satın almak,ürünleri incelemek isterseniz tık tık

1 yorum:

  1. Bu eyeliner pen ler çok güzel yeni yeni duymaya başladım kesin kullancam çünkü eyeliner vazgeçilmezimm :) onsuz bir dünya düşünemiyorum tam benlik bu marbella da

    http://secretjanjan.blogspot.com/

    YanıtlaSil