Blog Sakinleri

25 Ekim 2011 Salı

Çorap ve topuklu ayakkabı! :)  Trendlere uyalım,çoraplarımızı giyelim :)Eskiden güldüğümüz bir çok şey,özellikle şu sıralar karşımıza moda adı altında çıkmaya başladı.Bence bu durum en çok da giymek isteyip de o bu ne der güler bana kro diye falan modunda olanları sevindiriyor. :)

  E malum eskiden şuna bak ehe ne giymiş diye baktığımız taçsız prensesler ,şimdilerde çorap giyerek kraliçe oldular :)Moda ...Sen insanı rezil de edersin vezir de :)

Bence baktılar ki biz kadınlar yıllarca,dolgu topuktu,ucu sivriydi,topuğu inceydi bilmem ne derken çok eziyet çektik e napsınlar kıyamadılar ayacıklarımıza hemen bir çorap trendi hoop :)

Şimdi herkes rahat olmasına rahat da ,giymeyen sayısı da hala çok fazla :)E sonuçta serde beyaz çorap giyen erkeklere bile yıllarca kıro demişliğimiz var :))Hele bir de biz turuncu çorabı alıp giyelim pabucumuza :)

http://www.pixiemarket.com/store/bmz_cache/2/248e41a3a425ede895b45681f3df1e1a.image.329x426.jpghttp://images.asos.com/inv/media/2/5/8/4/1504852/lightgreen/image1xxl.jpg
Yakında bu da moda olur :)Benden söylemesi ;)

3 yorum:

 1. ben trend mrend dinlemem kardeşim giyemem böyle:)

  YanıtlaSil
 2. hahahaha bende giyemem ayni gülümsecigim gibi :) ama uzun zamandir dantelli firfirli beyaz kisa corap ariyorum :D gören olursa ltf haber versin :)
  http://guzelgulozyigit.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Kızlar çok haklısınız ben de giymem ya nolursa olsun berbat bence :P

  YanıtlaSil