Blog Sakinleri

31 Mart 2013 Pazar

Arm&Hammer Beyazlatıcı Diş MacunuKahve,çay ve sigara'yı sıklıkla tüketenlerin ortak derdi diş beyazlatmaktır.Ben de kahve sever biri olarak dişlerimi beyazlatmak için bir çok yöntem denedim.Diş macunlarıyla diş minesine zarar vermeden beyazlatmak çok zor ama bir miktar renk açılmasını sağlamak imkansız değil!


 Doktorumuzun tavsiyesi üzerine bir kaç yıldır sensodynden şaşmıyoruz ama sürekli aynı şeyi kullanmaktan da sıkılıyor insan.

 Market ürünlerine itibar etmeyenlerdenim,bir çok kişi gibi.Raflarda sensodyn hariç diğer diş macunlarına pek bakmam ama bu macun karbonat ve beyazlatma yazılarıyla beni kendine çekmeyi başardı.Ürün içeriğinde karbonat olması ve diğer ürünlere kıyasla daha doğal içerikler bulunması da güzel.İlk tüpü bitirdik ve büyük ihtimalle ilk gördüğüm yerde ikinci tüpü alacağım.


Artıları eksileri neler derseniz;
*Ürün boyutu yeterli.3 kişi 1 ay'a yakın sensodynle dönüşümlü olarak kullandık,ancak bitirebildik.
*Çok belirgin olmasa da karbonat tadı hissediliyor.Hoşlanmayanlar denemesin.
*Dişleri gıcır gıcır yaptığını hissediyorsunuz ama kesinlikle diş kamaşması vs olmuyor.
*Fiyatı kalitesiyle hemen hemen eşdeğer.Net hatırlayamasam da 15-20 lira.
*Nefesi ferahlatıyor.
*Bir kaç gün köşeye atıp başka macun kullandığınızda dişler yeniden sararmaya başlıyor.Etkisini kalıcı yapabilmek adına sürekli kullanmak lazım malesef.

 Tekrar alır mıyım?Daha iyisini bulana dek evet :)!Mesela aşağıdaki gibi bir ürün bulursam direk göz ardı ederim :)
29703554_large

5 yorum:

 1. ah bu dişler benim dişlerimin kendi renk tonu da sarı gibi :( bazen tembellikten bakımı da ihmal edince tam oluyor. bu ürünü nerden aldın?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Metro gross market,migros,watsons,rossman da olması lazım.Kemik rengin neyse en fazla o kadar açılıyor diş tonu malesef.Bembeyaz olmasın boşver yapay görünüyor ne o öyle :)

   Sil
 2. Çok güzel bir ürün gerçekten bende bunu kullanıyorum fkat hayvan deneyleri yapıyorlarmış yazık hayvanlara :(

  YanıtlaSil
 3. diş beyazlatıcı araştırıyordum .İyi ki paylaşmışsın canım :)Teşekkürler.http://istkazanbenkepce.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Arm&Hammer'ı ben de uzun zamandır kullanıyorum, markette satılan macunlara göre kesinlikle çok daha etkili. Ama cupcake olandan bulsam ben de kesinlikle onu tercih ederdim :)

  YanıtlaSil